..Bmx.Aries.Press!..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..Bmx.Aries.Press!..

B.A.P ßirligiinin ßuluşma Noktası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cim bom bom bom ...!

4 posters
YazarMesaj
lord_emrah
Caylak
Caylak

cim bom bom bom ...! Empty
MesajKonu: cim bom bom bom ...!   cim bom bom bom ...! Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 12:28 am

cim bom bom yani gs arkadaşlar uefa kupası süper kupalar Türkiye kupaları yarısından çoğu bizde fenerlilerde sevinsin aziz yıldırım gidince napcaksınız acaba o adamın para nasıl bulduğunuda herkes biliyordur çok duydum hakkında çok şeyler diyorlar ama gözümle görmedim o yüzden günahını alamam ...! ama bu akşamki maçı bizim elektronik hocası sakin hocaya sorduk adam ne derse tersi çıkıyor fb alır dedi:D kesin yenicez:D:D inş
maNga_hakan

maNga_hakan

MesajKonu: Geri: cim bom bom bom ...!   cim bom bom bom ...! Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 4:15 am

Bu akşam Maçı ALCAS İNŞ.WinkWink)Wink
selimyarga

MesajKonu: Geri: cim bom bom bom ...!   cim bom bom bom ...! Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 8:38 am

aga bu maç ölüm kalım maçı kesin almamız lazım... takımıma da güveniyorum Very Happy özellikle lincolne güveniyorum geçen maçta volkanın yaptıklarına karşın bu maçta kesin hırs yapar ve en az bi gol atar diyorum Very Happy
lord_emrah
Caylak
Caylak

MesajKonu: Geri: cim bom bom bom ...!   cim bom bom bom ...! Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 12:19 am

lincolne Very Happy sakatlandı aama olsun gene aldık maçıVery Happy
aykut_
Caylak
Caylak

MesajKonu: Geri: cim bom bom bom ...!   cim bom bom bom ...! Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 4:12 am

cim bom bom nerden geldini biliyormunuz?

cim bom bom bom ...!
1 sayfadaki 1 sayfası